Nasi lektorzy

Lektorzy Akademii językowej to wysoko wykwalifikowani, profesjonalni nauczyciele języków obcych. Posiadają dyplom magistra lub licencjata filologii, a native
speakers mają ukończone studia wyższe lub posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka obcego. Lektorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje
uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach metodycznych, a ich praca jest systematycznie monitorowana oraz oceniana po to, by zapewnić swoim uczniom jak
najwyższy poziom oferowanych usług oraz w pełni dostosować się do ich potrzeb i oczekiwań.

Lektorzy prowadzą zajęcia bazując na materiałach dydaktycznych takich jak podręczniki, zeszyty ćwiczeń, słowniki, płyty CD najlepszych wydawnictw, m.in. Oxford
University Press, Longman, Macmillan, Express Publishing. Ponadto lektorzy przygotowują dodatkowe ćwiczenia i zadania dla uczniów tak, aby zajęcia były
urozmaicone i stawiające przed kursantami coraz to nowe wyzwania.

Podczas zajęć nasi lektorzy:

  • aranżują gry i zadania komunikacyjne, w trakcie których kursanci mają możliwość wymiany opinii, doświadczeń oraz rozmowy w języku obcym;
  • organizują symulacje realnych zdarzeń, z którymi można spotkać się, na co dzień;
  • korzystają z artykułów, fragmentów książek, filmów, programów telewizyjnych;
  • motywują kursantów do spontaniczności i kreatywności w czasie zajęć;
  • przywiązują największą uwagę do rozwoju umiejętności komunikacyjnych.

Nasi lektorzy to przede wszystkim ludzie z pasją. Z pasją do nauki, z pasją do języków, z pasją do poszerzania swoich horyzontów.

horyzonty


Monika Kwaśniewska

Dyrektor Akademii językowej, lektor języka angielskiego - grupy zaawansowane, maturalne, język biznesowy, konwersacje

Odkąd pamiętam moją pasją była nauka języków obcych i chciałam rozwijać się w tym kierunku. Dlatego właśnie rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia angielska. W czasie studiów podjęłam pracę jako lektor języka angielskiego i przekonałam się, że uczenie innych to jest to, czym chciałabym się zajmować. Wkrótce zdecydowałam się spełnić swoje największe marzenie i otworzyć własną szkołę językową. Jestem osobą pogodną, otwartą, bardzo ambitną i pracowitą.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i uczyć się od nich nowych umiejętności. Jako lektor jestem wymagająca i konsekwentna, ale do wszystkich podchodzę z uśmiechem i chęcią pomocy. Cieszę się, że mogę robić to, co lubię. Zapraszam na moje zajęcia!

Joanna Czepirska

lektor języka niemieckiego oraz angielskiego

Hallo! Hello! Mam na imię Asia i jestem od dawna zakochana w języku niemieckim. Moim celem jest zarażać tą miłością jak największą ilość ludzi oraz przełamywać stereotypy związane z Niemcami. Potrafię to robić z uporem i humorem. Jako, że w dzisiejszych czasach jeden język obcy to trochę mało, zapraszam również na zajęcia z języka angielskiego, który kocham równie mocno jak niemiecki.

Jestem nauczycielem bardzo wymagającym, ale nadrabiam urokiem osobistym ;-). Moją największą pasją po językach obcych jest literatura i psychologia. W czasie wolnym czytam książki, spotykam się z przyjaciółmi i chodzę do kina.
Nauka języków obcych może być wielką frajdą. Można się o tym przekonać na zajęciach w Akademii Językowej. Zapraszam!

Dominika Baryła

lektor języka angielskiego

Angielski od zawsze był językiem, który przychodził mi z ogromną łatwością. Może dlatego przez jakiś czas nie uświadamiałam sobie, że jest on właśnie tym, z czym chcę wiązać swoją przyszłość i karierę zawodową. Obecnie studiuję filologię angielską, posiadam też certyfikat FCE.

Chcę, aby na moich zajęciach panowała atmosfera sprzyjająca kreatywności oraz swobodnemu wyrażaniu myśli i pomysłów. Sama jestem osobą ambitną i obowiązkową, dlatego też tego samego wymagam od moich uczniów. Zawsze podchodzę do innych z uśmiechem i życzliwością. Zapraszam na zajęcia!

Sandra Marrero-Miszker

lektor języka hiszpańskiego, native speaker

Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego w gimnazjum oraz w liceum. Oprócz tego jestem szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbiam moją pracę, w której czuje, że spełniam ważną misję, potrafiąc zainteresować uczniów oraz skupić ich uwagę mimo często potężnej mieszanki charakterów.

Cechuje mnie poczucie humoru i konsekwencja w działaniu, co niewątpliwie ułatwia mi pracę z uczniami i stworzenie modelu mojej własnej idealnej rodziny.

Agata Habkowska

lektor języka angielskiego

Nauka języków obcych, a w szczególności j. angielskiego,  jest moją największą pasją. Studiuję filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Gdańskim, a w wolnym czasie uczę się j. rosyjskiego.

Jestem osobą pogodną i o spokojnym usposobieniu. Tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień dotyczących języka sprawia mi przyjemność. Chciałabym, aby na moich zajęciach każdy uczeń czuł się doceniony i miał przestrzeń do swobodnej wypowiedzi. Zapraszam na zajęcia!

Grażyna Jasiecka-Pokay

lektor języka niemieckiego

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z wieloletnim stażem. Swoją przygodę rozpoczęłam po studiach wyjeżdżając na długie lata do Austrii. Tam nabyłam umiejętności uczęszczając do Colleg’u i pracując w międzynarodowej szkole. Mam solidne doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jestem szczera, bezpośrednia i zawsze uśmiechnięta. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. Dążę z uporem do celu, a kiedy przychodzi pora- „mająca serce i patrząca w serce”.