Nasi lektorzy

Lektorzy Akademii językowej to wysoko wykwalifikowani, profesjonalni nauczyciele języków obcych. Posiadają dyplom magistra lub licencjata filologii, a native
speakers mają ukończone studia wyższe lub posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka obcego. Lektorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje
uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach metodycznych, a ich praca jest systematycznie monitorowana oraz oceniana po to, by zapewnić swoim uczniom jak
najwyższy poziom oferowanych usług oraz w pełni dostosować się do ich potrzeb i oczekiwań.

Lektorzy prowadzą zajęcia bazując na materiałach dydaktycznych takich jak podręczniki, zeszyty ćwiczeń, słowniki, płyty CD najlepszych wydawnictw, m.in. Oxford
University Press, Longman, Macmillan, Express Publishing. Ponadto lektorzy przygotowują dodatkowe ćwiczenia i zadania dla uczniów tak, aby zajęcia były
urozmaicone i stawiające przed kursantami coraz to nowe wyzwania.

Podczas zajęć nasi lektorzy:

  • aranżują gry i zadania komunikacyjne, w trakcie których kursanci mają możliwość wymiany opinii, doświadczeń oraz rozmowy w języku obcym;
  • organizują symulacje realnych zdarzeń, z którymi można spotkać się, na co dzień;
  • korzystają z artykułów, fragmentów książek, filmów, programów telewizyjnych;
  • motywują kursantów do spontaniczności i kreatywności w czasie zajęć;
  • przywiązują największą uwagę do rozwoju umiejętności komunikacyjnych.

Nasi lektorzy to przede wszystkim ludzie z pasją. Z pasją do nauki, z pasją do języków, z pasją do poszerzania swoich horyzontów.

horyzonty


Natalia Deyna

lektor języka niemieckiego

Hallöchen! Jestem Natalia i pomagam w przełamywaniu barier w języku niemieckim oraz odważniejszym mówieniu w tym języku. Staram się prowadzić zajęcia w ciekawy sposób, ciągle poszukuję różnych rozwiązań, aby czas płynął wartko, a osoby które opuszczają moje zajęcia cieszyły się lepszym nastrojem i poczuciem, że nie zmarnowały godziny i że znów są o krok dalej.  

Uważam, że języka niemieckiego można nauczyć się w każdym wieku – ucząc próbuję pokazać, że nie jest on taki straszny i trudny do opanowania jak to się większości wydaje. To naprawdę bardzo logiczny, uporządkowany język.  Gotowa/ wy do działania? Zapraszam na wspólne zajęcia!

Marta Karcz

lektor języka angielskiego

Hi! Jestem Marta i w tym roku skończyłam studia na kierunku Filologia Angielska z językiem Hiszpańskim na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz z pasji dokształcam się jako technik weterynarii. W wolnym czasie uczę się języka ukraińskiego. Lubię kreatywne rozwiązania i nieszablonowe aktywności.

 

Chciałabym zarażać uczniów moją pasją do języków obcych, a przez szeroki pryzmat zainteresowań zawsze można ze mną o czymś porozmawiać, oczywiście w języku obcym Do zobaczenia na zajęciach!

Sandra Kurszewska

lektor języka angielskiego

Hello! Jestem Sandra. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Moją pasją jest nauczanie języka angielskiego już od prawie 10 lat! Na zajęciach z kursantami dbam o swobodną atmosferę dzięki, której łamiemy wspólnie barierę językową! Jeżeli tak jak ja lubisz język angielski oraz chcesz zacząć rozmawiać swobodnie po angielsku serdecznie zapraszam na wspólne zajęcia!

 

Dominika Kłotkowska

Dyrektor Akademii Językowej, lektor języka angielskiego oraz hiszpańskiego

Angielski od zawsze był językiem, który przychodził mi z ogromną łatwością. Może dlatego przez jakiś czas nie uświadamiałam sobie, że jest on właśnie tym, z czym chcę wiązać swoją przyszłość i karierę zawodową. Ukończyłam Filologię angielską z językiem hiszpańskim oraz anglojęzyczne studia magisterskie z Zarządzania.  

Chcę, aby na moich zajęciach panowała atmosfera sprzyjająca kreatywności oraz swobodnemu wyrażaniu myśli i pomysłów. Sama jestem osobą ambitną i obowiązkową, dlatego też tego samego wymagam od moich uczniów. Zawsze podchodzę do innych z uśmiechem i życzliwością. Do zobaczenia na zajęciach!

Joanna Czepirska

lektor języka niemieckiego oraz angielskiego

Hallo! Hello! Mam na imię Asia i jestem od dawna zakochana w języku niemieckim. Moim celem jest zarażać tą miłością jak największą ilość ludzi oraz przełamywać stereotypy związane z Niemcami. Potrafię to robić z uporem i humorem. Jako, że w dzisiejszych czasach jeden język obcy to trochę mało, zapraszam również na zajęcia z języka angielskiego, który kocham równie mocno jak niemiecki.

Jestem nauczycielem bardzo wymagającym, ale nadrabiam urokiem osobistym ;-). Moją największą pasją po językach obcych jest literatura i psychologia. W czasie wolnym czytam książki, spotykam się z przyjaciółmi i chodzę do kina.
Nauka języków obcych może być wielką frajdą. Można się o tym przekonać na zajęciach w Akademii Językowej. Zapraszam!

Agata Habkowska

lektor języka angielskiego

Nauka języków obcych, a w szczególności j. angielskiego,  jest moją największą pasją. Ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Gdańskim; w wolnym czasie uczę się j. rosyjskiego.

Jestem osobą pogodną i o spokojnym usposobieniu. Tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień dotyczących języka sprawia mi przyjemność. Chciałabym, aby na moich zajęciach każdy uczeń czuł się doceniony i miał przestrzeń do swobodnej wypowiedzi. Zapraszam na zajęcia!