Nasi lektorzy

Lektorzy Akademii językowej to wysoko wykwalifikowani, profesjonalni nauczyciele języków obcych. Posiadają dyplom magistra lub licencjata filologii, a native
speakers mają ukończone studia wyższe lub posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka obcego. Lektorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje
uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach metodycznych, a ich praca jest systematycznie monitorowana oraz oceniana po to, by zapewnić swoim uczniom jak
najwyższy poziom oferowanych usług oraz w pełni dostosować się do ich potrzeb i oczekiwań.

Lektorzy prowadzą zajęcia bazując na materiałach dydaktycznych takich jak podręczniki, zeszyty ćwiczeń, słowniki, płyty CD najlepszych wydawnictw, m.in. Oxford
University Press, Longman, Macmillan, Express Publishing. Ponadto lektorzy przygotowują dodatkowe ćwiczenia i zadania dla uczniów tak, aby zajęcia były
urozmaicone i stawiające przed kursantami coraz to nowe wyzwania.

Podczas zajęć nasi lektorzy:

  • aranżują gry i zadania komunikacyjne, w trakcie których kursanci mają możliwość wymiany opinii, doświadczeń oraz rozmowy w języku obcym;
  • organizują symulacje realnych zdarzeń, z którymi można spotkać się, na co dzień;
  • korzystają z artykułów, fragmentów książek, filmów, programów telewizyjnych;
  • motywują kursantów do spontaniczności i kreatywności w czasie zajęć;
  • przywiązują największą uwagę do rozwoju umiejętności komunikacyjnych.

Nasi lektorzy to przede wszystkim ludzie z pasją. Z pasją do nauki, z pasją do języków, z pasją do poszerzania swoich horyzontów.

horyzonty


Monika Kwaśniewska

Dyrektor Akademii językowej, lektor języka angielskiego - grupy zaawansowane, maturalne, język biznesowy, konwersacje

Odkąd pamiętam moją pasją była nauka języków obcych i chciałam rozwijać się w tym kierunku. Dlatego właśnie rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia angielska. W czasie studiów podjęłam pracę jako lektor języka angielskiego i przekonałam się, że uczenie innych to jest to, czym chciałabym się zajmować. Wkrótce zdecydowałam się spełnić swoje największe marzenie i otworzyć własną szkołę językową. Jestem osobą pogodną, otwartą, bardzo ambitną i pracowitą.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i uczyć się od nich nowych umiejętności. Jako lektor jestem wymagająca i konsekwentna, ale do wszystkich podchodzę z uśmiechem i chęcią pomocy. Cieszę się, że mogę robić to, co lubię. Zapraszam na moje zajęcia!

Dominika Baryła

lektor języka angielskiego oraz hiszpańskiego

Angielski od zawsze był językiem, który przychodził mi z ogromną łatwością. Może dlatego przez jakiś czas nie uświadamiałam sobie, że jest on właśnie tym, z czym chcę wiązać swoją przyszłość i karierę zawodową. Obecnie studiuję filologię angielską, posiadam też certyfikat FCE.

Chcę, aby na moich zajęciach panowała atmosfera sprzyjająca kreatywności oraz swobodnemu wyrażaniu myśli i pomysłów. Sama jestem osobą ambitną i obowiązkową, dlatego też tego samego wymagam od moich uczniów. Zawsze podchodzę do innych z uśmiechem i życzliwością. Zapraszam na zajęcia!

Dorota Szymańska

lektor języka angielskiego

Pasje dają nam siłę i energię do działania dlatego uważam się za ‘szczęściarę’ ponieważ realizuję moją pasję na co dzień ucząc języka angielskiego w liceum.

Moją ścieżkę zawodową rozpoczęłam jeszcze w trakcie studiów filologicznych pracując w szkole policealnej dla dorosłych. Obecnie od wielu lat zajmuje się przygotowaniem uczniów liceum do egzaminu maturalnego.

Moim mottem życiowym jest Never say never, które staram się przekazać moim uczniom nieustannie motywując ich do pracy aby w konsekwencji wspólnie osiągnąć sukces.

Sandra Marrero-Miszker

lektor języka hiszpańskiego, native speaker

Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego w gimnazjum oraz w liceum. Oprócz tego jestem szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbiam moją pracę, w której czuje, że spełniam ważną misję, potrafiąc zainteresować uczniów oraz skupić ich uwagę mimo często potężnej mieszanki charakterów.

Cechuje mnie poczucie humoru i konsekwencja w działaniu, co niewątpliwie ułatwia mi pracę z uczniami i stworzenie modelu mojej własnej idealnej rodziny.

Joanna Czepirska

lektor języka niemieckiego oraz angielskiego

Hallo! Hello! Mam na imię Asia i jestem od dawna zakochana w języku niemieckim. Moim celem jest zarażać tą miłością jak największą ilość ludzi oraz przełamywać stereotypy związane z Niemcami. Potrafię to robić z uporem i humorem. Jako, że w dzisiejszych czasach jeden język obcy to trochę mało, zapraszam również na zajęcia z języka angielskiego, który kocham równie mocno jak niemiecki.

Jestem nauczycielem bardzo wymagającym, ale nadrabiam urokiem osobistym ;-). Moją największą pasją po językach obcych jest literatura i psychologia. W czasie wolnym czytam książki, spotykam się z przyjaciółmi i chodzę do kina.
Nauka języków obcych może być wielką frajdą. Można się o tym przekonać na zajęciach w Akademii Językowej. Zapraszam!

Agata Habkowska

lektor języka angielskiego

Nauka języków obcych, a w szczególności j. angielskiego,  jest moją największą pasją. Studiuję filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Gdańskim, a w wolnym czasie uczę się j. rosyjskiego.

Jestem osobą pogodną i o spokojnym usposobieniu. Tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień dotyczących języka sprawia mi przyjemność. Chciałabym, aby na moich zajęciach każdy uczeń czuł się doceniony i miał przestrzeń do swobodnej wypowiedzi. Zapraszam na zajęcia!

Grażyna Jasiecka-Pokay

lektor języka niemieckiego

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z wieloletnim stażem. Swoją przygodę rozpoczęłam po studiach wyjeżdżając na długie lata do Austrii. Tam nabyłam umiejętności uczęszczając do Colleg’u i pracując w międzynarodowej szkole. Mam solidne doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jestem szczera, bezpośrednia i zawsze uśmiechnięta. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. Dążę z uporem do celu, a kiedy przychodzi pora- „mająca serce i patrząca w serce”.