O nas

Akademia językowa to nowa szkoła językowa oferująca naukę języka:

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego,
  • rosyjskiego.

Akademia językowa mieści się w przestronnym budynku, blisko centrum miasta, z łatwym dojazdem komunikacją miejską. A co najważniejsze posiadamy własny parking, więc jeśli dotąd traciłeś swój cenny czas na poszukiwanie miejsca, aby zaparkować, w Akademii językowej nie musisz się o to martwić. Możesz bezpiecznie zaparkować swój samochód i poświęcić czas na doskonalenie swoich umiejętności językowych. Możesz też bezpiecznie odwieźć swoje dziecko na zajęcia i nie martwić się o jego bezpieczeństwo, a jeśli masz ochotę poczęstujemy Cię pyszną kawą, kiedy Ty będziesz czekał na dziecko, które jest na zajęciach albo zatopisz się w lekturze książki dostępnej w naszej bibliotece.

Założycielką Akademii językowej jest Monika Kwaśniewska:
„Jestem magistrem filologii angielskiej oraz ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka byłam przyzwyczajona do ciężkiej pracy: już będąc uczennicą szkoły podstawowej ukończyłam z wyróżnieniem szkołę muzyczną w klasie fortepianu i wiem, że tylko pasja i sumienność są gwarancją sukcesu. Tak samo jest z nauką języków obcych: musisz chcieć się uczyć i wypracować w sobie systematyczność. Ale przede wszystkim… nauka musi sprawiać Ci przyjemność!”

Najważniejszym atutem, który wyróżnia Akademię językową na tle innych szkół jest oferowanie nauki na wysokim poziomie, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz ciekawych metod. Nasza szkoła jest na tyle elastyczna, aby umożliwić swoim kursantom uczestnictwo w zajęciach nie tylko od poniedziałku do piątku, ale w szczególnych przypadkach także w sobotę. Jeśli jesteś osobą zapracowaną, masz mnóstwo obowiązków i trudno znaleźć Ci czas na rozwijanie swoich umiejętności, nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

kadra